Makiety architektoniczne

28 Gru 2019 06:19

Jestesmy na rynku od 1997roku.Od tego czasu nasze  doświadczenie w produkcji makiet jest coraz wieksze. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z wieloma liczącymi się na rynku firmami: PRO-ARTE, J.W Construction,Cavatina, Murapol, Archeton, Studio Atrium, Murator, Dom Projekt, ArchonPlus, Dobry Dom, ArchiGraph, Inwest Projekt, Inwest Dom, Archipelag oraz z wieloma spółdzielniami, developerami, TEBES'ami jak również z firmami zagranicznymi i indywidualnymi klientami.

Modele architektoniczne mogą odwzorowywac budynki mieszkaniowe, przemysłowe czy biznesowe biurowce. Po poznaniu Państwa wizji stworzymy icealne  makiety architektoniczne, korzystajac tylko ze sprawdzonych materialow. Jako przyklad mogą być makiety architektoniczne ze zdejmowanym dachem,meblami, które pokazuja dokladnie wnetrze budynku z lokalizacją poszczególnych pomieszczeń . Nasze makiety architektoniczne to precyzyjne i dokladne  projekty przestrzenne, które tworzymy dla Państwa z trwałych komponentów.

Na życzenie klienta oferujemy makiety multimedialne oraz możemy wykonać wizualizację inwestycji. Makiety architektoniczne możemy doświetlić, podświetlić w technice LED oraz światłowodami.
Oświetlenie może być zdalnie sterowane i wielokanałowe. Wykonujemy elementy ruchome .
Nasze modele architektoniczne możemy wyposażyć na Państwa życzenie w ruchome postacie, jeżdżące pojazdy i wiele  innych ciekawych rozwiązanian.

Od 25 lat wykonujemy profesjonalne modele i przygotowujem  takie produkty jak: makiety architektoniczne, makiety domów, makiety budynków,hal,zakaldow produkcyjnych.